ПРОФЕСІЙНІ ВИДАННЯ

Забезпечення спеціалістів актуальною,
професійною та перевіреною інформацією

РЕЄСТРАЦІЯ
ПРО ОРГАНІЗАТОРА

Видавництво «Професійні видання» працює на українському медіаринку з 2005 року.

Головне завдання видавництва, яке займається випуском професійної періодики – надання клієнтам необхідної спеціалізованої інформації та всебічної фахової підтримки.

Наші видання створює професійна команда, забезпечуючи якісний контент та найвищий рівень поліграфічного виконання.

В компанії сформовано сильний авторський колектив, до якого увійшли представники міністерств і відомств, провідні аналітики, експерти та досвідчені практики. Ці люди роблять все, щоб охопити гострі на сьогодні теми і передбачити те, що буде актуальним завтра, щоб кожний примірник наших видань був актуальним, вичерпним – і при цьому написаним доступною мовою. Адже надати читачеві чіткий алгоритм дій, зробити складне питання простим і зрозумілим, не втративши його суті – це і є «найвищий пілотаж»!

За роки роботи ми значно розширили лінійку видань та послуг, відкрили нові напрями в роботі, завоювали довіру й повагу наших читачів та партнерів. Сьогодні ми активно співпрацюємо з державними органами та професійними об’єднаннями, проводимо профільні семінари, конференції, бізнес-форуми, надаємо консалтингові послуги, відкрили освітні курси підвищення кваліфікації, створили та розвиваємо сучасний кадровий портал.

Телефонуйте з питань партнерства та участі в семінарі:

0 800 214 007, 0 (44) 568 50 60

seminar.kadrovyk@profpressa.com, in@profpressa.com