ПРОФЕСІЙНІ ВИДАННЯ

Забезпечення спеціалістів актуальною,
професійною та перевіреною інформацією

РЕЄСТРАЦІЯ
НАШІ ВИДАННЯ

Лінійка наших професійних видань
розповсюджується по всій території України, і на сьогодні ми пропонуємо:

ЖУРНАЛ «КАДРОВИК УКРАЇНИ»

Виходить із січня 2007 року / Наклад — 9 500 примірників

«Кадровик України» — щомісячний професійний журнал для кадровиків, менеджерів з персоналу, юристів. Автори видання — фахівці Міністерства соціальної політики України, Міносвіти, МОЗ, фондів соціального страхування, юристи, експерти з кадрового обліку, організації праці, управління персоналом. Передплачуючи «Кадровик України», ви постійно підвищуєте свою кваліфікацію, зростаєте професійно, завжди в курсі нововведень і змін, отримуєте щоденну кваліфіковану допомогу від експертів Центру кадрових консультацій.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЖУРНАЛ «КАДРОВИК УКРАЇНИ. СПЕЦВИПУСК»

Це окреме видання для кадровиків і бухгалтерів, що містить повний комплекс достовірної і детальної інформації з конкретного питання. У журналі всебічно висвітлені актуальні теми: зміни у законодавстві, практичне застосування, коментарі фахівців.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЖУРНАЛ «ЗАРАБОТНАЯ ПЛАТА»

Виходить з липня 2006 року / Наклад — 9 500 примірників

Журнал створений для полегшення роботи бухгалтерів, економістів із заробітної плати та інших фахівців, які займаються розрахунком, нарахуванням та обліком оплати праці.

Особливістю видання є його орієнтованість на професіоналів-практиків у галузі бухгалтерського обліку, оподаткування й економіки підприємства.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЖУРНАЛ «ЗАРОБІТНА ПЛАТА. СПЕЦВИПУСК»

Щоквартальні спецвипуски — це найповніша та найкорисніша тематична інформація з аналітикою від кращих фахівців у галузі оплати праці.

Для усіх передплатників журналу і спецвипуску до нього БЕЗКОШТОВНО надається право на користування прямою телефонною лінією «Запитання-відповідь» — щодня!

ДЕТАЛЬНІШЕ

ГАЗЕТА «КОНСУЛЬТАНТ КАДРОВИКА»

Виходить з липня 2011 року / Наклад — 7 300 примірників

Газета «Консультант Кадровика» — перша практична газета для всіх, хто веде кадрову роботу! Допомагає вирішити практичні питання з повсякденної роботи кадровика. Видається за підтримки Mіністерства соціальної політики України. Газета має зручний формат та якісний друк на білому папері.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ЕЛЕКТРОННА ГАЗЕТА «ЗАРПЛАТА&КАДРИ»

Електронна газета «Зарплата&Кадри»— електронне видання для бухгалтерів і кадровиків.
Виходить чотири рази на місяць: новини, запитання-відповіді, ексклюзивн істатті. Основна
особливість: чотири рази на тиждень актуальні, своєчасні, професійні матеріали абсолютно
безкоштовно для кожного кадровика та бухгалтера.

ДЕТАЛЬНІШЕ

ВІДДІЛ КАДРІВ 24

Відділ кадрів 24 – це зручний у користуванні ресурс, на якому зібрана вся актуальна, оптимальним чином систематизована і деталізована інформація, необхідна для забезпечення роботи інспектора з кадрів. Утім, портал стане у пригоді не лише працівникам відділів кадрів, а й юристам, бухгалтерам, які в силу специфіки своєї діяльності також можуть брати участь у вирішенні проблемних ситуацій, що виникають у кадровому діловодстві.

ДЕТАЛЬНІШЕ

КАДРОВИК-PROФЕСІОНАЛ

Кожному фахівцю необхідний професійний розвиток. Видавництво «Професійні видання» запрошує вас взяти участь в спеціалізованих семінарах та безкоштовних вебінарах для кадровиків та бухгалтерів. Для працівників кадрових та HR-служб розроблені високоефективні дистанційні програми підвищення кваліфікації. Курси проходять в сучасній формі онлайн-навчання. Тривалість курсу 3 місяці. Учасники отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

ДЕТАЛЬНІШЕ

НОВИЙ СЕРВІС

  • Комплексна розробка необхідних документів для вашого підприємства
  • Проведення кадрового аудиту нашими фахівцями
  • Відповіді на запитання від Центру кадрових консультацій щодня
ДЕТАЛЬНІШЕ

Телефонуйте з питань партнерства та участі в семінарі:

0 800 214 007, 0 (44) 568 50 60

seminar.kadrovyk@profpressa.com, in@profpressa.com